recepce Hotel FIT Přerov nabízí kvalitní ubytování pro region Přerov a jeho okolí. Nabízíme ubytování v 76 pokojích různých kategorií na vysoké úrovni, za skvělé ceny. Pro naše hosty zajišťujeme konference, firemní akce, společenské večery, recepce a svatby. Hotelová restaurace zaujme kvalitní gastronomií a komplexním zajištěním cateringových služeb. V hotelu jsou k dispozici konferenční sály, restaurace a salonky, Indoor Golf se simulátorem Full Swing, sauna, tenisové kurty a sport-bar. Kvalitní ubytování za skvělou cenu to je HOTEL FIT Přerov.

Ubytování

ubytovaniPro hosty je připraveno 40 pokojů třídy Business, 32 pokojů třídy Comfort a 4 apartmá. Všechny pokoje mají vlastní balkon a jsou vybaveny samostatnou koupelnou a WC, barevnou televizí, telefonem a WiFi připojením k Internetu.

Další informace

Konferenční prostory

kongresHotel FIT *** v Přerově disponuje konferenčními prostory až pro 470 osob na ploše přesahující 390 m2. Všechny sály a salónky jsou vybaveny nejmodernější technikou, která nabízí organizátorům kvalitní zázemí pro všechny typy akcí.

Další informace

Aktuálně

news
   Připravili jsme pro Vás oblíbený tradiční FESTIVAL ŘÍZKŮ - restaurace Harmonie Hotel FIT Přerov
Svatomartinská husa + mladé víno z vinic ve Valticích + první večer při klavíru - Hotel FIT Přerov
Jedinečný jazz večer v restauraci Harmonie - Laco Déczi & Celula New York - Hotel FIT Přerov
Přijďte si vyzkoušet své střelecké schopnosti do nově otevřené laserové střelnice.
accka taxi steamservis svatby_male pension tar rodinne_pasy senior_pas